Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Сон солодше - краса яскравіше: спимо і хорошіємо

Сон солодше - краса яскравіше: спимо і хорошіємо

Не дарма будь-яка актриса або модель прагне витратити кожен шматочок часу, що виявився вільним, на сон. Люди, в чиїй професії обличчя - це життя, знають, наскільки сон важливий для краси і здоров'я. Ви помічаєте понижений тонус і "пом'яту" шкіру, круги під очима, хворий колір обличчя, тьмяне волосся, утомлені, позбавлені блиску очі? Тоді вам терміново пора прийняти найприємніші ліки, приймати їх потрібно щодня, не менше 8 годин підряд. Ім'я цим лікам - сон.

Також пропонуємо: : порно пизда крупным планом. | Гей интим, интим элит досуг. | Значение править женщина проститутки в своих дневниках она откровенно еще на сайте.Якщо ви з тих, хто мучиться безсонням, перша порада: залиште снодійне на полиці, а краще взагалі в аптеці. Снодійне не допоможе вам відпочити, тільки "вимкне" вас з розетки. Оскільки приймати його немає сенсу, краще навчитися засинати самому. Тут допоможе все, що подобається вам і вашому тілу, все, що допомагає розслабитися. Ось способи міцно заснути і насолодитися сном сповна:

- Спершу гарненько втоміться! Причому втомитися потрібно саме фізично. Розумова втома звичайно тільки заважає заснути, провокуючи згадувати дратівливі ситуації, невирішені проблеми, незавершені справи... Не дарма завжди радили незадовго перед сном гуляти, бігати, займатися фізичними вправами, йогою і танцями. Хороший секс, мабуть, можна назвати найприємнішим способом солодко заснути.

- Провітріть свою спальню. Ученими давно доведено, що насичене киснем повітря розслабляє і викликає сонливість, а підвищений вміст вуглекислого газу, навпаки, заважає заснути, підвищує концентрацію, що часто використовують, наприклад, в школах. Ви ж збираєтеся спати, а не зубрити підручники, наповніть свою кімнату свіжим повітрям!

- Геть сон на скрипучих незручних диванах і старих матрацах! Придбайте якісне ліжко і хороший ортопедичний матрац, який повторюватиме форму вашого тіла, коли ви ляжете спати. Ви зможете розслабити всі м'язи свого тіла. Вони обов'язково скажуть вам спасибі вранці.

- Не їжте прямо перед сном. Скільки вже сказано дієтологами про це, але традиція йти в ліжко, гарненько наївшись, не зникає. Ваш шлунок після 17 годин вечора починає засинати. Якщо у вже сплячий шлунок запихати їжу, він в помсту зіпсує сон вам.

- Не спіть при світлі. Це не приносить користь нервам і точно не робить сон міцним. Якщо вам заважає спати неонова вивіска за вікном або ліхтарі, купіть штори пощільніше.

- Не влаштовуйте в спальні "жаркий" клімат. Для спокійного сну вам потрібна температура близько 19 градусів. На градус вище або нижче за значення не має, але не 25. Обливаючись потом і задихаючись, ви навряд чи обрадуєте організм хорошим відпочинком.

Ну, і наприкінці, головна порада: радуйте себе! Якщо вас розслабляє чашка гарячого какао, м'ятного чаю або молока з медом, обов'язково випийте його. Якщо ви обожнюєте ванни, прийміть ванну з ароматними свічками і розслабляючим хвойним екстрактом. Попросіть чоловіка або улюблену людину зробити вам масаж. Не відмовляйте собі в задоволенні, подаруйте своїй красі міцний нічний сон, і ви обов'язково одержите на ранок у відповідь дар у вигляді свіжого квітучого обличчя і заряду бадьорості на весь день!


По темі

Цікво