Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Весільний макіяж для брюнеток

Весільний макіяж для брюнеток

Весільний макіяж для брюнеток повинен підкреслювати природну яскравість і красу нареченої. Вибір макіяжу залежить від багатьох чинників, від кольору очей, відтінку шкіри і стилю в цілому. Весільний макіяж для брюнеток необов'язково повинен бути яскравим. Весільний макіяж для брюнеток з карими очима залежить від відтінку шкіри: чим шкіра світліше, тим світліше повинні бути пудра і тональна основа і навпаки. Тональна основа повинна бути природно бежевого кольору, кольору природного загару, або тютюнового кольору.

Також пропонуємо: : Недорогие индивидуалки казани. | Посмотреть Русское порно, русское порно смотреть бесплатно..

Какой обогреватель выбрать по материалам http://mvideo.ru. | сексуальные брюнетки

Брюнеткам з карими очима підійдуть тіні золотистого, коричневого і навіть трав'янистого кольорів. У весільному макіяжі брюнеток цікавим буде поєднання декількох відтінків тіней. Брюнеткам з карими очима варто уникати ясно-жовтих відтінків. Брюнеткам із смуглявою шкірою варто віддати перевагу чорному підведенню. Володаркам каштанового волосся краще всього віддати перевагу підведенню горіхового відтінку. Ідеальним завершенням весільного макіяжу для брюнеток з карими очима буде матова помада темно-рожевого кольору.

Брюнеткам із синіми або блакитними очима як весільний макіяж можна вибрати два протилежні образи: романтичний і величний. Якщо ви вибрали романтичний образ, зверніть увагу на перламутрову колірну гамму, наприклад: блідо-рожевий, беж, ліловий, а так само перловий кольори. Для того, що б створити неприступний образ віддавайте перевагу сріблястим, блакитним і синім кольорам. У весільному макіяжі дуже важливо не перестаратися з рум'янами.

Брюнеткам із зеленими очима варто використовувати у весільному макіяжі рожеві, зелені, темно-коричневі відтінки. Ці кольори підкреслять, допоможуть підкреслити незвичайну зовнішність. Пудру потрібно вибирати відповідно до відтінку шкіри. Колір пудри варіюється від ніжно-рожевого до персикового відтінку. Весільний макіяж для брюнеток із зеленими очима може бути з акцентом на губах. Помаду потрібно вибирати насичених відтінків: коралового, рубінового, винного кольорів. При акценті на губах вибирайте тіні в стриманій колірній гаммі. Туш може бути чорною, або коричневої.

Весільний макіяж для брюнеток з світлою шкірою повинен підкреслювати природну красу. Ідеальними будуть каштанові, бежеві тони, а так само відтінок слонової кістки. Рум'яна повинні бути природно-рожевого відтінку. Весільний макіяж може бути яскравим, варто врахувати лише те, що кольори макіяжу не повинні контрастувати з кольором вашої шкіри. Якщо зробили акцент на очах, вибирайте помаду матового відтінку.

Дівчатам із смуглявою шкірою варто віддавати перевагу тональній основі тютюнового кольору, кольору охри, або кольору загару. Загорілим брюнеткам підійдуть персикові і коралові рум'яна. Проте, якщо у вас сильно загоріла шкіра, чорне волосся і темно-карі очі, варто уникати дуже яскравих кольорів у весільному макіяжі. Краще всього віддавати перевагу помаді яскравого і натурального відтінку.

Незалежно від того, який весільний макіяж ви вибрали, віддавайте перевагу якісній дорогій косметиці. Особливо це торкається помади. Краще віддавати перевагу не стійкій помаді, оскільки вона може стягувати і сушити губи. При нанесенні помади візажисти використовують спеціальну техніку, завдяки якій помада тримається набагато довше на губах і не стягується. Головне наносити помаду спеціальним пензликом.

Весільний макіяж для брюнеток направлений на те, що б наречена виглядала бездоганно під час торжества.


На головну


По темі

Цікво