Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Приповзла як черепаха – відлетіла як метелик!

Приповзла як черепаха – відлетіла як метелик!

Перші теплі червневі днинки, приємний відпускний клопіт і суєта. Екстрений збір пляжних приналежностей і яскравих відкритих нарядів – коротеньких спідничок, екстравагантних бриджів, спокусливих шортиків. Адже саме вони повинні продемонструвати заінтригованим чоловічим особам всю пишність струнких і гладких жіночих ніжок - однієї з головних переваг їх володарок. На жаль, своїм «капіталом» Ви похвалитися вже не можете – непривабливі підшкірні судинні «зірочки», що знівечили ноги, темні павутини пошкоджених вен і синяки, що довго не проходять, здатні викликати зовсім не захоплення, а лише співчутливо цікаві погляди тих, що оточують. Гарний настрій безнадійно зіпсований – із зітханням жалю міні-спідниці міняються на максі, а відверті шорти – на довгі брюки, здатні надійно замаскувати неприємний косметичний дефект. Вважайте - повезло, якщо Ваш вік вже дещо далекий від найромантичнішого ..

Також пропонуємо: : Большие сиськи еще здесь.Черговий робочий день – весь «бігом» і «на ногах» - благополучно підійшов до кінця. Нарешті можна скинути туфлі на високих каблуках - одну з найболісніших деталей гардеробу, що диктується дресс-кодом Вашої статусної установи - і засунути неабияк підутомлені ноги в куди комфортніші чобітки. Правда, зробити це вдається далеко не відразу – халяви так щільно обтягують литки, що блискавка сходиться зовсім не так легко, як вранці. Тепер – «вечірня зміна»: треба встигнути забрати чадо з садка і швиденько перекинутись на тренування, заскочити в магазин і купити потенційну вечерю, дотягнути важкий пакет з продуктами, сумку із спортінвентарем і самого майбутнього чемпіона до дому, поспішно приготувати на стіл і потім все з нього ж прибрати. Уфф, нарешті можна зупинитися і видихнути! Залишилося тільки доплестися до дивана, щоб витягнути ноги, що гудуть, налиті свинцевою тяжкістю. Їх м'язи хворобливо ниють, шкіру коле тисяча голок, кісточки набрякли. «Теплу б ванну прийняти», - останнє, що мелькає в засинаючому мозку ...

Щодня з довгих дев'яти місяців, протягом яких живе і розвивається усередині Вас майбутній чоловічок, не тільки наповнює серце все зростаючою любов'ю і ніжністю, а душу – ні з чим не порівнянним щастям, але і планомірно обтяжує тіло декількома додатковими грамами, поступово, але що неухильно складаються в десяток-півтора кілограмів. Дивишся - від досить стрункої недавно фігури і пружинистої ходи вже не залишилося і сліду. Всі частини власного організму здаються хоч і обов'язковими, але всього лише додатком до головної - величезного круглого живота, який ви повинні пестити, леліяти, а найважливіше – дбайливо носити по тому «білу світу», на якому незабаром з'явиться новий маленький мешканець. Саме ногам доводиться зараз найважче, адже тиск в їх ніжних, нетренованих венах збільшується відповідно масі тіла, що прямо пропорціонально росте, – в повній відповідності із законами фізики. Ви, як і більшість жінок, що чекають дитину, щиро упевнені, що важка незграбність, синюшні опухлі гомілки і стопи, болісні литкові судоми, вузлуваті, що просвічують крізь шкіру розширені вени – така необхідна платня за щастя материнства. Мовляв, народжу, і всі ці напасті зникнуть самі собою ..

Знайомі картинки? Дізнаєтеся в їх героїнях себе? Тоді Вам слід негайно звернутися в спеціалізований центр до лікаря і нехтувати цією порадою можуть собі дозволити лише ті, хто порівнявши свої ноги з цими зарисовками, зуміє, як мовиться, знайти всі п'ять відмінностей. У власну користь, зрозуміло. Але наявність навіть одного з перерахованих симптомів цілком достатньо, щоб забити на сполох, адже кожний з них є ознакою вельми поширеного серед жінок захворювання – варикозного розширення вен нижніх кінцівок. Проте не варто впадати в паніку і мчатися в найближчу аптеку за супер-колготками і диво-гелями – самолікування зовсім не кращий вихід з ситуації, що створилася. Воно здатне лише привести в кращому разі - до брехливого тимчасового полегшення, а в гіршому – до невчасної професійної допомоги, що запізнилася і самих необоротних наслідків. Тільки консультація фахівця допоможе оперативно і точно встановити Ваш флебологічний статус, а, відповідно, призначити правильне і успішне лікування.

Не упускайте свій шанс повернути молодість і здоров'я ніг, і тоді, як і багато колишніх пацієнтів, Ви теж зможете з радістю констатувати: «Приповзла як черепаха – відлетіла як метелик!».


По темі

Цікво