Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Врослі нігті

Врослі нігті

За рік жінка проходить відстань в сотні тисяч кілометрів - і деколи в дуже модних туфельках. Якщо у вас врослі нігті, кожен крок може бути сущою мукою, особливо якщо ще і відбулося зараження.

Ці маленькі трагедії відбуваються тоді, коли край нігтя вростає в прилеглу шкіру. Майже завжди це відбувається на великому пальці ноги. Спровокувати це може і дуже коротке підстригання нігтів, зрізання куточків. Винуватцями можуть бути і ваші шикарні туфлі, які мають успіх, але дуже вузькі для вашої стопи.

Також пропонуємо: :

Смотрите http://www.relax-portal.com проститутки харькова Женя. | Очистка кровли от снега подробнее.

Якщо ви наберетеся терпіння, врослий ніготь поступово виросте і вирветься за межі шкіри. Якщо ви створите штучний бар'єр між гострим кінцем вашого нігтя і чутливою шкірою великого пальця, вам стане набагато легше. От як це зробити.

- Вимийте ноги, потім занурте їх в теплу воду на 5—10 хвилин, щоб розм'якшити нігті і шкіру.

- Нанесіть невелику кількість антибактеріальної мазі на маленький шматочок стерильної вати або марлі.

- Простерилізувавши в спирті м'яку зубочистку або використовуючи стерильну лопатку для відторгнення кутиків, акуратно виведіть край нігтя з-під шкіри. Прагніть не залізати глибоко під шкіру.

- Акуратно заведіть стерильну ватку або марлю під ніготь — хоч би під краєчок. Переконайтеся в тому, що мазь потрапила на шкіру. Це понизить ризик інфекції.

- Закрийте великий палець марлевою або іншою товстою пов'язкою.

- Пов'язку закріпіть клейкою стрічкою. Постарайтеся надягати взуття, яке не тиснуло б на перев'язаний великий палець.

- Щодня міняйте пов'язку, поки не відростите ніготь.

Якщо палець гарячий, червоний, болить і ви не можете взутися, - цілком імовірно, що у вас запалення. Зверніться до дерматолога або ортопеда-хірурга.

Ідеальний педикюр

Підрізайте нігті на пальцях ніг по прямій, а не овалом, як на пальцях рук. І ніколи не підрізайте нігті дуже коротко. Інакше ви ризикуєте одержати врослі нігті. Натомість залишайте нігті достатньої довжини, щоб вони не врізалися в шкіру.


На головну


По темі

Цікво