Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Всім допоможе мумійо

Всім допоможе мумійо

Застосовують його при всіх хворобах і навіть з профілактичною метою за принципом: чим більше – тим краще! Логіка залізна: адже це універсальний біостимулятор, гірше від нього не буде.

Також пропонуємо: : Японские шлюхи фото по материалам сайта. | Уборка офисов в Туле на сайте eurocleaning71.ru. | Проститутки анкеты смотрите здесь.Але, по-перше, стимулювати життєві сили організму потрібно дуже обережно, інакше можна виснажити його резерви або добитися того, що сам він, без такого ось зовнішнього допінгу, боротися з інфекціями не зможе, оскільки звик, що його до цього спонукають ззовні.

А по-друге, біостимулятори здатні підстібнути не тільки відновні, але і патологічні процеси – алергію, аутоімунні реакції і зростання ракових кліток, які набагато чутливіші до таких дій, ніж здорові тканини.

Порада.
Використовуйте мумійо за призначенням – для загоєння виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, відновлення після переломів. Нежить лікувати ним безглуздо, а хронічний гепатит – навіть шкідливо: можна прискорити розростання сполучної тканини в печінці, що веде до цирозу.

Продовження Рослинне масло чистить печінку і рятує від раку


На головну


По темі

Цікво