Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Замша. Модні чоботи

Замша. Модні чоботи

Наймодніші чоботи 2013 року виконані із замші. Ви можете вибрати чоботи, як з натуральної, так і штучної замші. Допускаються різні кольори замші, проте віддається перевага класичній колірній гаммі. Модні замшеві чоботи 2013 можуть бути різними, як класичними, так і ультрасучасними. Взуття з гладкої шкіри завжди буде актуальне, проте, чоботи із замші зараз на піку моди.

Також пропонуємо: : Проститутки одессы смотрите на sextochka.com.Модна обробка.

У минулих сезонах в моді були чоботи, щедро прикрашені стразами, відстрочками і т.д. Взимку 2013 року декор повинен бути більш простий, вибирайте чоботи зі шнуруванням і ремінцями. Найстильнішими моделями є саме такі моделі чобіт.

Модні моделі чобіт.

Ботфорти. Ботфорти можуть мати невеликий стійкий каблук, або бути взагалі без каблуків. Вибирайте ботфорти бежевих і сірих тонів. Такі чоботи можна грамотно поєднувати і з шифоновими платтями.

Ботільони. Ботільони актуальні в осінній і весняний період. Проте взимку ботільони можна носити з гетрами, шерстяними або хутряними, а так само зимовими прінтами. Так само актуальні в'язані моделі гетрів, які варто поєднувати з ботільонами.

Модні чоботи 2013 роки загальні тенденції.

Модні чоботи 2013 року можуть бути різними, низькими і високими, облягаючими, або, навпаки, з широкою халявою, на високому каблуці, або без каблука. Які чоботи носити в 2013 році залежить від вибраного стилю одягу і ваших особистих переваг.

Початок Модні чоботи 2013


На головну


По темі

Цікво