Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

10 заповідей «вічної молодості»

10 заповідей «вічної молодості»

Учені довели, що людина генетично запрограмована прожити близько 120 років, але в реальності люди живуть значно менше. Міжнародне товариство лікарів, дієтологів і психологів розробило 10 заповідей «вічної молодості».

Також пропонуємо: : Download Kostenlose erotik deutsch mobile video for free on your Apple iPhone, iPad, Android and other smart devices.1. Не об'їдайтеся. Харчуйтеся урівноважено: потрібно не багато, але і не дуже мало. Ожиріння є причиною багатьох хвороб. Збалансоване харчування допоможе зберегти здоров'я на довгі роки.

2. Раціон харчування повинен відповідати віковим змінам. Малюки, підлітки і літні люди потребують різного меню. Так, у жінок в зрілому віці набагато пізніше з'являться зморшки, ніж у їх одноліток, якщо вони систематично вживатимуть горіхи з печінкою. Людям за 40 будуть особливо корисні продукти, що містять бета-каротин (риба, печінка, молочні продукти). Після 50 необхідно поклопотатися про достатню присутність в раціоні продуктів, багатих кальцієм, для підтримки міцності кісток і магнію, що благотворно впливає на серце. Для підтримки чоловічого здоров'я в старшому віці незамінний селен (особливо його багато в сирі і нирках).

3. Рух – життя. Учені дослідили і опитали більше 5 тис. людей, що дожили до 100 років. Вони виявили цікаву закономірність в способі життя всіх цих людей – мінімум раз на день вони посилено потіли, коли бігали, ходили або танцювали. Хоча б раз на день випробовували сильний голод, мінімум раз на день дуже стомлювалися. Навіть 8 хвилин занять спортом здатне продовжити життя.

4. Знайдіть свою другу половину. Науково доведено, що займаючись любов'ю як мінімум двічі в тиждень, людина виглядає на 10-15 років молодше. Річ у тому, що під час цього заняття виділяється ендорфін (гормон щастя), сприяючий зміцненню імунітету. 5. Будьте рішучі. Упевнена людина, що має на все свою думку не так часто впадає в депресію, як та, яка пасивна.

6. Знайдіть роботу до душі. Працюючи на улюбленій роботі, люди менше схильні до стресів. Ті, хто взагалі не працюють, взагалі виглядають набагато старшими за свої роки. Є професії, які на думку соціологів, продовжують молодість. Це диригенти, філософи, художники і священики.

7. Спіть в прохолодному приміщенні. Оптимальна температура - 17°С. Річ у тому, що чим нижча температура навколишнього середовища, тим швидше відбувається обмін речовин.

8.Час від часу можна побалувати себе. Адже гарний настрій сприяє збереженню фізичного і душевного здоров'я.

9. Не стримуйте в собі негативних емоцій. Люди, що люблять посперечатися, висловити свою точку зору, поділитися з близькими образами і засмученнями менш схильні до різних захворювань.

10. Тренуйте свої мізки. Розгадуйте кросворди, лічіть про себе або вивчайте іноземні мови. Займаючись активною розумовою діяльністю, людина уповільнює деградацію розумових здібностей.


Дмитров, заодно посмотрите на сайте. | порно видео на телефон скачать бесплатно.

По темі

Цікво