Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Зволоження шкіри

Зволоження шкіри

Зволожуючі засоби покращують зовнішній вигляд шкіри, розгладжують клітини потривожені під час відшаровування, зволожують поверхню шкіри.

Також пропонуємо: : интим Питера | На http://www.dosug777.com проститутки Рига.Зволожуючі засоби умовно можна розділити на 3 групи:

- зволожуючі, що притягують до обличчя вологу. Вони утримують вологу, живлять шкіру, і шкіра виглядає гладшою. Зволожувачі містять гліцерин, лактат натрію, сорбіт, гіалуронову кислоту і сечовину;

- загороджуючі засоби, які утримують вологу, залишаючись на поверхні шкіри - це ланолін, масло какао, парафін, масло жожоба, вазелін;

- пом'якшувальні засоби, які розгладжують грубу шкіру. Вони змащують шкіру і допомагають їй утримувати вологу, але у меншій мірі, ніж інші засоби. Більшість таких засобів містять вітамін Е і сквален.

До складу будь-якого зволожуючого засобу входять багато інших компонентів. Одні володіють зволожуючими властивостями, інші є емульгаторами, стабілізаторами, поверхнево-активними речовинами, що додають препарату його унікальну структуру, що продовжують термін його дії і роблять його зручним у застосуванні. До числа цих інгрідієнтів входять:

- вода, яка входить до складу практично будь-якого зволожуючого засобу. Вона допомагає засобам по догляду гладко і рівномірно лягати на шкіру, але випаровується після нанесення на шкіру, тому не має сильного зволожуючого ефекту.
- ліпіди - це жири і масла, ідентичні тим, що містяться в шкірі, вони допомагають зберігати вологу. До групи ліпідів входять сафлор, соняшник, мигдаль, австралійський горіх, фундук, оливкове масло, а також кераміди- створена в лабораторії форма ліпідів.
- вітаміни А, З, Е - вони ефективно справляються з утворенням вільних радикалів навіть при зовнішньому застосуванні.
- колаген сприяє тому, що шкіра виглядає більш гладкою. Тимчасово зробить зморшки менш помітними.
- еластін при зовнішньому застосуванні надасть поверхневу дію, розгладить шкіру і трохи її зволожить.

Багато зволожуючих засобів мають сонцезахисний фільтр. Шукайте той засіб, який задовольнить ваші індивідуальні потреби. Якщо у вас суха шкіра, можна вибрати засіб з підвищеними захисними функціями. Жирній шкірі теж корисні такі препарати, особливо якщо вони містять сонцезахисний фільтр, але вам знадобиться засіб що не забиває пори. Шукайте препарати, що містять перевірені часом речовини, вазелін, мінеральні масла або гліцерин( не викликає алергічних реакцій).

Ніколи не виходьте з будинку, не захистивши шкіру від руйнуючої дії сонячних променів. Якщо ви проводите багато часу на вулиці, не забувайте захищати шкіру від вітру. Вазелін може і не дуже приємний на шкірі, але чудово виконує своє завдання і утримує в шкірному покриві необхідну вологу.

Доглядайте за своєю шкірою, і вона буде здоровою і гладкою.

Початок Красива шкіра. Як зберегти молодість шкіри


На головну


По темі

Цікво